Oznaczenia rurociągów i zawieszki do zaworów

Możemy zidentyfikować rury w każdym zakładzie na całym świecie, aby pomóc zmniejszyć liczbę wypadków i podnieść wydajność zakładu. Nasze znaczniki rur są dostępne w 3 poziomach jakości i mogą być w pełni dostosowane do potrzeb zakładu, aby uwzględnić wszelkie niezbędne informacje o rurach, zawartości i przepływie.

Ogranicz liczbę wypadków, zwiększ wydajność

Dobrze widoczne i czytelne oznaczenia rurociągów wskazujące zawartość i kierunek przepływu pomagają personelowi serwisowemu w odnajdywaniu rur, które wymagają serwisowania i zaworów, które muszą się zamknąć. Oprócz zwiększania wydajności oznaczenia pomagają unikać wypadków, ostrzegając pracowników, wykonawców i osoby udzielające pierwszej pomocy o niebezpiecznych zawartościach.

Trwała identyfikacja rur w każdym miejscu

Prawidłowo zamocowane i czytelne oznaczenia rur zmniejszają liczbę wypadków w pracy i podnoszą wydajność zakładu. Na podstawie testów w naszych własnych laboratoriach przeprowadzanych przy użyciu znormalizowanych metod oferujemy znaczniki rur do zastosowań wewnętrznych, zewnętrznych i zewnętrznych+ o trwałości do 10 lat w trudnych warunkach zewnętrznych.

Niestandardowe oznaczenia na zamówienie

Możemy dostarczyć oznaczenia rurociągów w dowolnym kolorze z dowolnym nadrukiem wykraczającym poza standardowe rozwiązania.

Obowiązkowe informacje dotyczące bezpieczeństwa *

  • kierunek przepływu
  • symbole GHS/CLP
  • opis zawartości rury

* w większości krajowych norm i przepisów

Często spotykane informacje zwiększające efektywność

  • opis zawartości w dodatkowym języku
  • informacje P&D
  • od źródła x do miejsca przeznaczenia y
  • kod QR do rozpoznawania elektronicznego

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password