Kontrolki przeglądów urządzeń, rusztowań, drabin

ROZWIĄZANIA DO ZNAKOWANIA WIZUALNEGO - Kontrolki PRZEGLĄDÓW

Innowacyjny system dokumentowania i wizualizacji statusu i terminu inspekcji oparty na uchwytach mocowanych na stałe do sprzętu i wymiennych wkładkach

System zawieszek kontrolnych to trwałe, zgodne z przepisami rozwiązanie do oznaczania inspekcji i przeglądów wszelkiego rodzaju urządzeń i elementów wymagających wstępnych i okresowych przeglądów i inspekcji. Szeroka gama uchwytów w różnych rozmiarach i sposobach montażu pozwala na zastosowanie tego rozwiązania do oznaczania m.in. kontroli rusztowań, drabin, zawiesi linowych, szelek, uprzęży, narzędzi ręcznych, instalacji, maszyn, pojazdów.

 

System uchwytów i wkładek

Nasze tagi wizualne zazwyczaj składają się z dwóch elementów:

  • Uchwyt – mocuje się do sprzętu, pusty uchwyt zwiera informację „nie używać”
  • Wkładka – umieszczana w uchwycie, zawiera informacje o sprzęcie np. nr inwentarzowy oraz miejsce do wpisania odpowiednich informacji na temat przeglądów czy kontroli narzędzi.

Wkładki są wymienne, dzięki czemu sam uchwyt pozostaje w długotrwałym użytkowaniu.   Jeśli urządzenie przejdzie kontrolę, wkładka jest umieszczona w uchwycie, wyświetlając najnowsze informacje o sprzęcie dla wszystkich użytkowników. Jeśli urządzenie nie przejdzie kontroli, wówczas wystarczy wyjąć wkładkę z uchwytu, aby wyświetlić komunikat "NIE UŻYWAĆ...".

 

Istnieje możliwość wykonania dowolnych wkładek według wymagań Klienta. Dostępna jest szeroka gama opcji dostosowania, w tym:

  • Dane do wyświetlenia/zarejestrowania
  • Projekt wizualny, w tym logo, układ, kolory i czcionki
  • Branding korporacyjny
  • Dostosowanie do wymagań terenu, np. metalowe taśmy do wykrywania magnetycznego  w zakładach spożywczych
  • Metody mocowania, np. opaska kablowa, pierścień dzielony, magnetyczny, klej

SPOSOBY MONTAŻU KONTROLEK PRZEGLĄDÓW:

POBIERZ MATERIAŁY INFORMACYJNE:

KATALOG

ULOTKA

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Uniwersalna kontrolka urządzeń Multitag Brady

Kontrolki Multitag to najbardziej uniwersalny typ kontrolki. Nadaje się do oznakowania maszyn przy liniach produkcyjnych, gdzie jest bardzo ograniczona przepisami przestrzeń do umiejscowienia znaczników i instrukcji. Może być także wykorzystywana do kontroli instalacji, rurociągów, zbiorników, przeglądów magazynowych itp. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password