Słupki odgradzające Brady Barierki ochronne

Słupki odgradzające Brady / Barierki ochronne

Słupki odgradzające i ochronne firmy Brady są łatwe w przenoszeniu i ustawianiu, przez co można bardzo łatwo wygrodzić niebezpieczne miejsce w obiekcie np. fabryce, lub zorganizować tymczasowe przejście w strefie niebezpiecznej. Słupki odgradzające i ochronne Brady występują w różnych wariantach wykonania i najczęściej składają się z: wytrzymałej podstawy, lekkich słupków i łańcuszków odgradzających. Słupki odgradzające i łańcuszki Brady produkowane są z wytrzymałego na zerwania i uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego i mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Słupek odgradzajacy z łańcuszkiem, barierkaSłupki odgradzające

Słupki odgradzające Brady dostępne są w poniższych seriach:

  • Bradylink system słupków i łańcuszków ostrzegawczych - słupki 75 mm średnicy - więcej...
  • Słupki Brady ostrzegawcze standardowe - 60 mm średnicy - więcej...
  • Bradyboys - słupki w kształcie ludzi do tworzenia barier
  • Słupki z tablicami informacyjnymi
  • Pachołki ostrzegwacze

Słupki ostrzegawcze...

h2>Słupki odgradzające System Bradylink / Barierki ochronne Bradylink

Słupki odgradzające i ochronne...

Słupki odgradzające...

Słupki odgradzające:

Standardowe słupki odgradzające Brady -...

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy żółto-czarny

Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - żółto-czarny Słupki odgradzające i ochronne firmy Brady z serii Bradylink są lekkie, dzięki czemu są łatwe w przenoszeniu i ustawianiu. Służą do wygradzania niebezpiecznych miejsc w obiekcie np. fabryce, lub zorganizowania tymczasowego przejścia w strefie niebezpiecznej.

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy żółty

Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - żółty Słupki Bradylink mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków ponieważ są wykonane z tworzywa odpornego na korozję. Ponadto są nieprzewodzące, dzięki czemu można jest stosować w miejscach o zagrożeniu elektrycznym np. w rozdzielniach.

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy czarny, 6 szt.

Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - czarny, 6 szt.   Przenośne słupki do wyznaczania potencjalnie niebezpiecznych obszarów np. miejsc pracy. Słupki bardzo wysokiej jakości w całości wykonane z tworzywa odpornego na działanie promieni UV. 

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy biały

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - biały Słupki odgradzające i ochronne firmy Brady są łatwe w przenoszeniu i ustawianiu, przez co można bardzo łatwo wygrodzić niebezpieczne miejsce w obiekcie np. fabryce, lub zorganizować tymczasowe przejście w strefie niebezpiecznej. 

Słupek odgradzający z gumową podstawą Brady, 4 szt.

Plastikowy słupek posiada gumową, stabilna podstawę. Wymiary słupka: Wysokość - 90 cm Średnica - 60 mm Słupki dostępne w opakowaniach po 4 szt. w jednym z 4 kolorów do wyboru: białe, czerwone, biało-czerwone, żółto-czarne

Słupek odgradzający z cementową podstawą Brady 4 szt.

Słupki odgradzające Brady z cementową podstawą Wymiary słupka: Wysokość - 90 cm Średnica - 60 mm    Słupki dostępne w opakowaniach po 4 szt. w jednym z 4 kolorów do wyboru: białe, czerwone, biało-czerwone, żółto-czarne

Brady łącznik typu C

Łącznik typu C do słupków i łańcuchów BHP. Łączniki zamykane C dostępne w opakowaniach po 36 szt. Kolor: biały, żółty, czarny

Brady łącznik typu S

Łącznik typu S do słupków i łańcuchów BHP.   Łączniki otwarte S dostępne w opakowaniach po 36 szt. Kolor: biały, żółty, czarny

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy żółty, 6 szt.

Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - żółty, zestaw 6 szt. Słupki Bradylink mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków ponieważ są wykonane z tworzywa odpornego na korozję. Ponadto są nieprzewodzące, dzięki czemu można jest stosować w miejscach o zagrożeniu elektrycznym np. w rozdzielniach.

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy żółto-czarny, 6 szt.

ZESTAW WYCOFANY Z OFERTY. Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - żółto-czarny, zestaw 6 szt. Słupki odgradzające i ochronne firmy Brady z serii Bradylink są lekkie, dzięki czemu są łatwe w przenoszeniu i ustawianiu. Służą do wygradzania niebezpiecznych miejsc w obiekcie np. fabryce, lub zorganizowania tymczasowego przejścia w strefie niebezpiecznej.

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawczy biały, 6 szt.

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - biały, zestaw 6 szt. Słupki odgradzające i ochronne firmy Brady są łatwe w przenoszeniu i ustawianiu, przez co można bardzo łatwo wygrodzić niebezpieczne miejsce w obiekcie np. fabryce, lub zorganizować tymczasowe przejście w strefie niebezpiecznej. 

Bradylink Słupek odgradzający ostrzegawaczy czarny

Słupek odgradzający ostrzegawczy Bradylink - czarny   Przenośne słupki do wyznaczania potencjalnie niebezpiecznych obszarów np. miejsc pracy. Słupki bardzo wysokiej jakości w całości wykonane z tworzywa odpornego na działanie promieni UV. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password